Apie mus

www.DeguoniesAparatai.lt – specializuota svetainė, sukurta padėti pacientui, kai jam skirtas ilgalaikis gydymas deguonimi namuose ir aprūpinti gydymo įstaigų pacientus deguonies koncentratoriais reikiamu metu. Rūpinamės greitu nemokamu deguonies aparato pristatymu į namus arba gydymo įstaigą ir atliekame jo techninę priežiūrą visą nuomos laikotarpį*. 

Sergant ūmiomis ir lėtinėmis širdies ar plačių ligomis efektyvus deguonies įsisavinimas kvėpuojant įprastu oru yra apsunkinamas, todėl gali prireikti papildomo deguonies.

Galimas gydymo deguonimi (medicinos priemonių nuomos)  apmokėjimas PSDF biudžeto lėšomis (kurių administravimą vykdo Valstybinė ligonių kasa). (Vadovaujantis patvirtintu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. balandžio 18 d. įsakymo Nr. V-429)

Norėdami pasinaudoti kompensacija turėtumėt pateikti mūsų įmonei:

1. Asmens sveikatos priežiūros įstaigos (toliau – ASPĮ), teikiančios  stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugos, kurios paslaugomis naudojatės, gydytojų konsiliumo išvadą (kuriame dalyvauja bent vienas gydytojas pulmonologas ar gydytojas vaikų pulmonologas);

2. Prašymą (formą prisegame).

Gavę šiuos dokumentus derinsime su Valstybine ligonių kasa (iki 5 darbo dienų yra išnagrinėjamas prašymas), sudarysime sutartį ir pristatysime nemokamai ligoniui į namus deguonies aparatą (deguonies koncentratorių), atliksime jo techninę priežiūrą ir aptarnavimą.

 

Asmenys, neturintys VLK pažymos dėl gydymo deguonimi išlaidų kompensavimo, gali kreiptis į UAB TEIDA dėl deguonies aparato (koncentratoriaus) nuomos savo lėšomis. Deguonies koncentratorius galite pasiimti patys nuomos punktuose.

 


Deguonies aparatų pardavimo ir nuomos paslaugas teikia įmonė UAB TEIDA.

Pagrindinės įmonės UAB TEIDA veiklos sritys:

  • Prekyba reabilitacijos, sporto, slaugos įranga ir neįgaliųjų technika.

  • Medicinos ir slaugos įrangos nuoma.

Bendradarbiaujame su gydymo ir reabilitacijos įstaigomis, visuomeninėmis ir neįgaliųjų organizacijomis, švietimo ir ugdymo įstaigomis, sveikatingumo ir sporto klubais. Mūsų tiekiamų priemonių ir įrangos galima įsigyti įmonei priklausančiose parduotuvėse „Sveikatos reikmenys“, internetu www.teida.lt arba mūsų partnerių prekybos vietose.